Restbet Üyelik Oluşturma

Türkiye açısından kaçak olan, yabancı olan bu iddia sitesini, Türkiye üzerinden, restbet üyelik oluşturma işlemi ile kullanabilirsiniz. Engellendiği, kapatıldığı, Türkiye’de kabul edilmediği doğrudur. Fakat küçük çaplı bir inceleme yaptığınızda, uzun zamandır, uzun yıllardır Türkiye pazarında bulunduğunu göreceksiniz. Eğer ister iseniz, sizde bu sitede kendinize bir hesap açabilirsiniz.

Restbet Üyelik Şartları

Sizlere tavsiyemiz, başvuru yapmadan önce, restbet üyelik şartları dahilinde olup olmadığınızı tespit etmeniz olacaktır. Şöyle anlatalım, Türkiye’den sadece 18 yaşında ya da üzerinde olanlar kabul edilir. Bu konuya dikkat edin. Başvuru belgesinde bilgi paylaşacaksınız. Buraya kesinlikle gerçek bilgileri vermeniz talep edilecektir. Sadece bir tane hesap açabilirsiniz. Verdiğiniz tüm bilgiler üzerinden, yalnızca bir tane hesap açılır.

Tek bir hesap ile site kullanılır. Vereceğiniz ikametgah adresi ile birlikte, kullanacağınız ip adresi üzerinde yaşayan şahıs ya da aile fertleri tarafından da, sadece ve sadece bir tane hesap açılması gerektiğini unutmamalısınız. Sahte bilgiler ile hesap açmayın, ilerleyen aşamalarda hesap doğrulama işleminde, mutlaka müşteri hizmetlerine takılırsınız.

Restbet Nereden Üye Olabilirim?

Şartları sağladığını görüyor iseniz, restbet nereden üye olabilirim? Sorusunun karşılığında, ana sayfa ve ana sayfa üzerinde yer alan kırmızı renkli üye ol butonu vardır. Bunu işaretleyin. Bahsettiğimiz üzere, bir başvuru belgesi karşınıza çıkar. Sizlerden adınız, soyadınız, telefon numaranız, elektronik posta adresiniz, cinsiyetiniz, kullanacağınız para birimi, doğum tarihiniz, şehir, ülke ve açık adres bilginiz talep edilecektir.

Alınan bilgiler şifreleme programları ile restbet üyelik iptal işlemi yapılana kadar sistemde muhafaza edilmeye devam edilecektir. Başvuru belgesini doldurup, gönderirseniz, 5 dakika sonra sizler tarafından, hesap bilgileri şeklindeki form üzerinde yer alan bölüme yazdığınız elektronik posta adresine aktivasyon linki gönderilir. Gelen, bir adrestir. Bu adres ile giriş işlemini yapacak ve ip adresini sisteme tanımlamış olacaksınız.

Restbet Üyelik İçin Ücret Ve Belge Talebi

Restbet üyelik oluşturma işleminde, para yani ücret anlayışı ile belge talebi konusuna bakalım. Restbet üyelik için ücret ve belge talebi konusunda, önce belge ile ilgili bilgi verelim. Sizlere tanıtmaya çalıştığımız başvuru belgesinin, bilgileri onaylama bölümünde 2 adet kutu bulunmaktadır, işaretlenmesi zorunludur.

Bunlardan bir tanesi, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu kabul edeceğiniz bölümdür. Diğeri, verdiğiniz her türlü bilginin doğru olduğunu teyit edeceğiniz ve aynı zamanda sitenin bütün kurallarını, şartlarını, koşullarını ve politikalarını okuduğunuzu, anladığınızı kabul ettiğinizi onaylayacağınız bölümdür. Burada yapacağınız işaretleme yeterlidir ve belge talep edilmez. Ücret anlayışına gelince, ücret talep edilmez.

Üyelik ücreti istenmez. Abonelik ücreti istenmez. Para ile üye olup kullanabileceğiniz bir site değildir. Tabi ki yatırdığınız paralardan, bu ve benzer başlıklar ile para kesilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.