Restbet İletişim

Şunu belirtmekte fayda görüyoruz, restbet sitesinde her an, restbet iletişim seçenekleri üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu yazıda sizlere, iletişim seçeneklerinin neler olduğunu, nasıl kullanılacağını ya da nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatacağız.

Ayrıca bu siteye, site ana sayfasının en alt bölümünde yer alan destek bölümüne bakar iseniz, sıkça sorulan sorular şeklinde bir bölümü göreceksiniz. Bir konu gündeme gelecek ise, öncelikli olarak burada ki başlıkları okumanızı sizlere tavsiye edebiliriz. Birde iletişim seçeneklerinde, sitenin tek taraflı kullandığı seçenekler ve üyeler ile sitenin kullandığı seçenekler şeklinde 2 farklı uygulama bulunmaktadır.

Restbet E-Posta Adresleri

İletişim anlayışında öncelikli olarak sizlere, restbet e-posta adresleri hakkında bilgi verelim. 3 farklı elektronik posta adresinin hazırlandığı görülebilmektedir.

Bütün sorular için, bütün sorunlar için, bütün öneriler için ulaşabileceğiniz elektronik posta adresleri bulunmaktadır.

[email protected]

[email protected] ve

[email protected] bahse konu 3 adet elektronik posta adresidir.

Bunlara nasıl başvuru yapacaksınız? Siz kayıt olurken vermiş olduğunuz elektronik posta adresini kullanacaksınız. Konuya göre, bu 3 farklı elektronik posta adresinden bir tanesini seçeceksiniz. Elektronik postayı müşteri hizmetlerine gönderip, geri dönüş sağlanmasını bekleyeceksiniz.

Soru sorma veya öneri ya da yardım talepleri veya bilgi talepleri konusunda, e-posta gönderebilirsiniz. Bu durumda, 60 dakika içerisinde cevap alabilirsiniz. Sorun bildirme ya da şikayet konularını bildirme konusunda elektronik posta gönderebilirsiniz. Bu durumda, en fazla 48 saat içerisinde cevap içeren bir elektronik posta alacaksınız.

Restbet Canlı Destek

İletişim denince, restbet sitesinde hemen hemen bütün kullanıcıların tercih ettiği seçeneğin, restbet canlı destek bölümü olduğu görülebilmektedir. Ana sayfada yer alan kırmızı renkli destek butonu aracılığı ile ulaşılır. Türkçe, her gün, her saat hizmet verir.

Fakat görüşmeye başlamak için, üyelik işleminin tamamlanması gerekecektir. İsim ve soy isim, e-posta adresi ve kullanıcı adı bölümlerinin doldurulması zorunludur. Ayrıca bir departman seçin yazısı altından, herhangi ihtiyaç konusu 1 bölümün, departmanın seçilmesi gerekecektir.

Restbet Sosyal Medya Ve SMS

Birde bu sitenin kullanmış olduğu daha farklı iletişim seçenekleri, restbet iletişim seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekleri de, restbet sosyal medya ve SMS olarak sıralayabiliriz. Sosyal medya hesaplarında, restbet Facebook, restbet Instagram, restbet Twitter gibi seçeneklerin bulunduğunu göreceksiniz.

Ayrıca, restbet Telegram şeklinde seçenekte tanımlanmıştır. Bu seçeneklerde bilgi paylaşımının yapıldığı görülebilir. SMS, yine müşteri hizmetlerinin, kayıt olan şahısların verdiği cep telefonu numarasına bilgi gönderdiği bir seçeneği işaret etmektedir. Bu seçeneklerden doğrudan, Telegram hariç diğer sosyal medya hesapları ve SMS sisteminden doğrudan müşteri hizmetlerine ulaşmanız gibi bir uygulama yoktur.